Tribeca praktická a variabilní sedačka

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

77 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku bez funkcí je 120 700Kč

Hledáte pohodlný a luxusní nábytek, který udělá z vašeho obývacího pokoje útočiště relaxace a pohodlí? Setkejte se s Tribecou, symbolem kvality, stylu a nadčasové elegance. Tribeca je více než jen sedací souprava. Je to součást vašeho života, která se přizpůsobí všem vašim potřebám. Její promyšlený design umožňuje širokou škálu funkcí, od 3 typů rozkladu na lůžko, přes úložné prostory, až po elektrické nebo manuální polohování podhlavníků a područek.

Představte si, jak se po dlouhém dni ponoříte do měkkého sedáku, opřete se o kvalitní evropskou pěnu a relaxujete při sledování oblíbeného filmu nebo čtení knihy. Tribeca vám umožní maximální pohodlí bez ohledu na to, jakým způsobem se rozhodnete relaxovat. Nenechte si ujít tuto příležitost a pořiďte si tento luxusní kousek do svého domova. Vyberte si materiál, barvu a doplňky, které nejlépe odpovídají vašemu stylu a potřebám. Tribeca, sedací souprava, která vám změní život k lepšímu. Pojďte a objevte svůj nový životní styl s Tribecou.

 

Objednejte si TRIBECA ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou TRIBECA!

 

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je 2,5 sed + otoman
Rozměr 256 x 223 cm

Konstrukce: Nosné díly z masivního bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny pokryté plstí, kvalitní evropská pěna.
Záda: Kvalitní evropská pěna, vatové obložení, gumové pásy
Nohy: Standardní hliníkové úhelníky. Chromované plastové nohy a dřevěné nohy (podle přehledu vzorků dřeva) možné za stejnou cenu. Chromové nožičky a chromované nožičky černé možné za stejnou cenu. Masivní dřevěný podstavec ve 3 barvách: bukové jádrové dřevo, naolejovaný dub a dub bianco za příplatek.
Kontrastní šev: Souprava je k dispozici také s kontrastním švem v béžové nebo hnědé barvě (upřesněte v objednávce).

 

 

 

Jelikož TRIBECA je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768