Willow nadčasová kožená sedačka

Cena sestavy na hlavním obrázku je

170 900 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od 95 800

Představte si, že se po náročném dni vracíte domů a první věc, kterou uvidíte, je vaše sedací souprava WILLOW – dokonalé spojení elegance, komfortu a funkcí. Jakmile pohledem přejedete přes její jemné linie a pozorujete, jak dokonale zapadá do vašeho interiéru, pocítíte ten neodolatelný luxus. WILLOW není jen sedací souprava; je to ztělesnění nadčasového designu, který vyčaruje úsměv na tváři a přinese pohodu do vašeho domova.
Máte specifické požadavky na svůj domov? WILLOW je odpovědí na vaše sny o dokonalém odpočinku. S bohatým výběrem modulů si sestavíte sedací soupravu, která bude jako stvořená přímo pro vás. Chcete mít vše po ruce? Přidejte praktický úložný prostor. Potřebujete místo pro příležitostné přespání návštěv? Rozklad na lůžko je hračka. A když si budete chtít odpočinout ve velkém stylu, podhlavník pro zvýšení komfortu je to pravé ořechové. WILLOW je více než sedací souprava, je to vaše osobní oáza klidu.
Představte si, jak se pohodlně usadíte do měkkého objetí WILLOW, které dýchá luxusem a přizpůsobí se každé vaší potřebě. Je to místo, kde se zastaví čas a vy si vychutnáte každý okamžik relaxace. Vaši přátelé a rodina budou očarovaní, jak WILLOW dokonale doplňuje váš životní prostor, jak se stává dominantním prvkem, který dodává vašemu domovu charakter a pohodu. Je to nejen sedací souprava, je to útočiště, kde se každý pocit stresu rozpustí ve vlnách pohody.
Nenechte si ujít příležitost transformovat váš domov a zpříjemnit si život s WILLOW. Začněte plánovat svou vysněnou sedací soupravu ještě dnes! Kontaktujte nás, prozkoumejte možnosti a objevte, jak jednoduché tvary WILLOW mohou oživit vaše obytné prostory. Vytvořte si domov, kde každý den bude plný pohody a stylu. Obklopte se krásou, která je WILLOW. Kontaktujte nás nyní a nechte se inspirovat!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je: 2,5sed L + roh trapézový + 2,5sed bez područek + prodloužená pohovka P + 2x područkový polštář

Rozměr sestavy  je 314 x 394 x 183 cm

Jelikož WILLOW je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768